Služby


Vývoj webových stránek

Technické dovednosti a testování procesů tak aby jsme poskytovali vysoce výkonné webové stránky.

top webová stránka

Web je často prvním a nejvýznamnějším bodem interakce značky s jejím publikem. Vytváříme webové stránky na míru, které vytvářejí silný dojem a zároveň jsou srozumitelné a na první pohled jednoduché. Webová stránka má nesporné kvality při budování značky ale zároveń dokáže být užitečným nástrojem a pomocnikem nejen při kontaktu se zákazníky

Jsme připraveni na cokoliv

Tvorba nového, upgrade, aktualizace nebo re-design webu.

Potřebujete studio, které se může ujmout kreativního směru a implementovat technologii za vaším webem, aby se stala živou a dýchající aplikací. Můžeme vám pomoci vyniknout v konkurenci a přilákat vaše cílové publikum pomocí našich špičkových služeb v oblasti designu a vývoje webových stránek.
Webové programování

Partner pro tvorbu a vývoj

Obchodní partner
Nastartujte své podnikání se studiem zabývající se vývojem webových aplikací Ať už jste podnikatel nebo velká společnost, s úspěchem vašeho budoucího digitálního produktu budou spojeny důležité strategické cíle. Správný partner pro vývoj webových aplikací může v tomto zásadním procesu působit jako průvodce a poradce

Stále se zdokonalujeme

Vynikající znalosti a odborné znalosti v oblasti inovací Softwarový sektor se neustále mění, stejně jako požadavky jeho uživatelů. Stále se objevují nové technologie a funkce, takže nejlepší tým pro vývoj webových aplikací bude neustále zdokonalovat své znalosti a bude vždy informován o nových funkcích, inovacích a bezpečnostních problémech.

Web a marketing

Už od začátku vývoje bereme otázky marketingu vážně a klademe si realné cíle

Vytváříme bohaté zkušenosti s digitální značkou, které se spojují se zákazníky na hlubší úrovni.

Web nabízí úroveň zapojení a vyprávění, které nemůže poskytnout žádné jiné médium.

Využíváme tento potenciál pro naše klienty budováním webů, které jsou založeny na znalostmech a na datech, pokročilou technologií a designem. Ale nedržíme se pouze dat. Používáme také cit a zkušennosti Výsledkem je jedinečná interaktivní cesta, která vede přímo k loajalitě ke značce.

odborníci na tvorbu webu Chcete vědět víc?Digitální marketing

Vývoj a tvorba vlastních webových stránek

Necháme se zaplavit informacemi


Skvělé studio pro vývoj webových aplikací vás provede technologickým světem. Chcete pracovat s týmem schopným klást správné otázky, analyzovat trh a definovat překážky - a také řešení k jejich překonání.

Úspěšná strategie vývoje webu se zaměřuje nejen na vaše podnikání dnes, ale také na to, jak by to mělo vypadat v budoucnu

Aby bylo možné nastínit vaše krátkodobé a dlouhodobé cíle na webu, budeme s vámi hovořit ve schůzkách a prozkoumávat obchodní cíle Obvykle řadou rozhovorů, dotazníků a diskusí.

Začneme postupně tvořit plán a určíme pro vás ale i pro nás důležité milníky v časových osách .

vývoj webové stránky

Vyjdeme vstříc a podáme pomocnou ruku

Pokud je to potřeba pomůžeme. Společně nastavíme váš finanční plán

Snažíme se vyjít vstříc každému zákazníkovi. Protože spektrum zákazníků je široké, požadavků a možností je mnoho, nabízíme také svou pomocnou ruku každému z nich. Podminky zákazníků mohou být často rozdílné a aktuálně se třeba nacházejí v jiných fázích podnikání. Vytvořily jsme systém, který muže ulehčit vstup do digitálního svéta všem.

Pojmenovali jsme naš systém

Postupná tvorba

Začínáme tvořit


Vývoj

Strategie UX

Začínáme procesem zjišťování, který identifikuje všechny požadavky a cíle webu. Audit jakékoli stávající analýzy a výzkumu pak pomůže informovat o naší strategii obsahu a architektuře webu.
uživatelská zkušenost

Zpracování dat

Obsah webu

Souběžně s fází UX zahrnuje naše fáze obsahové strategie Budeme čerpat z našich rozhovorů a všeho co jsme se dozvěděli nejenv dikusích se zákazníkem Ale taky si sami prozkoumáváme zákaznikův obor a jeho konkurenci.Ze záplavy obsahu filtrujeme soudržný a poutavý příběh, který intuitivně proudí webem a vede k akci uživatele.
uživatelské rozhraní

Design

Návrh uživatelského rozhraní UI

Náš proces návrhu začíná zkoumáním několika kreativních směrů. V sérii kontrolních kol je vytvořen design vylepšen a aplikován.. Rovněž se plánuje a produkuje video, fotografie a doladí se obsah stránek.
Neopomíjíme zobrazování v různých mediích Responsivní design

Kodováni a první sestavení webu


Tvorba

Sestavování webu probíhá na zabezpečeném pracovním serveru, kde klient může vidět pokrok v reálném čase.

Souvisí s tím také Search engine optimization
Webová stránka a její tvorba

Testování a dokončení


Po důkladném testování a SEO analýze ve výrobním prostředí je spuštěn finální web, který je pečlivě sledován ...

Analýza pro SEO

... Mohlo by se zdát, že je hotovo konec a už se nemusí nic dělat ale opak je pravdou Chceme od webů víc, chceme pro vás úspěch a proto teď to teprve všechno začíná

Naše zapojení nekončí. Zůstáváme v pohotovosti po předem nastavenou dobu, abychom vyřešili případné problémy, které se mohou vyskytnout, a sledujeme konverzní poměry po spuštění a celkový výkon v týdenních intervalech.

Zajímalo by vás jak to děláme?Analýza dat

Údržba webových stránek


Věnujeme se podpoře a údržbě po spuštění. Jak vaše podnikání roste, poskytujeme služby pro potřeby nepřetržitého obsahu, designu, vývoje a projektového řízení. Dokončujeme také upgrady, abychom udrželi vaše platformy aktuální. Ať už je váš nový web právě spuštěn, nebo hledáte partnera na podporu potřeb vašeho současného webu, náš tým je tu, aby vám pomohl!

Dlouhodobá spolupráce


Pokud je požadavek ze strany klienta. Staráme se trvale o weby našich klientů jsme jejich technická podpora ale i pravidelné aktualizace a úpravy