Služby
Webové stránky
Základní prvek Vaší digitální prezentace

Váš web představuje vaši značku.

Vždy je výhoda být se svým podnikáním na internetu v digitálním světě. Webová stránka je úplně první krok do tohoto světa, a my Vám s tím pomůžeme a poradíme. Zákazníky nikdy do ničeho netlačíme ale vyslechneme, objektivně shodnotíme a poradíme. Vše je pouze o dobré komunikaci.
Na co si dát pozor
Web, který je pomalý (dlouho načítá, bliká při přechodech na stránky), je nepřehledný a viditelně zastaralý. Je pravděpodobně nespolehlivý nebo těžko použitelný. Pravděpodobně je to web, kterému se zákazníci nebo potenciální zákazníci vyhnou.

Resposivní Design

Profesionální řešení


Responsivní design je design který se přizpůsobuje různým velikostem zobrazení. Například na chytré televizi nebo na mobilním telefonu či tabletu nebo na různých parametrech počítačových monitorů.

Tvoříme a pečlivě testujeme vytvořený design aby odpovídal všem nárokům na rychlost zobrazení a přitom zůstaval přehledný a srozummitelný návštěvníkovi či zákazníkovi.

Pokud by byl požadavek na ještě vyšší rychlost webu lze vytvořit tzv. Adaptivní design ani tuto variantu designu nelze opomíjet.

Jak pracuji se zákazníkem

Žádné dva projekty nejsou stejné aneb krátký náhled na to co je potřeba udělat
na dobrém webu

První pracovní schůzka se zákazníkem

Posouzení situace, cílů a požadavků
Začneme tím, že zhodnotíme vaše současné prostředí a technologie, promluvíme s vašimi klíčovými zúčastněnými stranami a technologickými špičkami. Naším cílem je porozumět vašim obchodním potřebám. Pokud také vyvíjíme vaše webové stránky , je technické zjišťování součástí integrovaného procesu zjišťování a strategie.

Naše první kroky

Prozkoumáme Vaši konkurenci a trh na kterém se pohybujete. Navrhneme řešení a vypracujeme postupy pro tvorbu vašich stránek. Zhodnotíme navrženou strategii, její přednosti a nedostatky.

Druhá pracovní schůzka se zákazníkem

Představíme Vám naše návrhy a propočty či kalkulace a testované výsledky. Vyslechneme Vaše připomínky či doplňující údaje.

Teď je to na nás

Vytvoříme webovou stránku, dle specifik které jsme již dříve navrhli, a také prodiskutovali se zákazníkem. Poté vše prověříme jak z hlediska funkčnosti tak i po technické stránce. Naší hotovou práci připravíme pro funkční test prováděný zákazníkem či zodpovědnými osobami.

Třetí pracovní schůzka se zákazníkem

Představíme zákazníkovi web na testovací doméně popřípadě na jeho subdoméně a navedem zodpovědné osoby k tomuto testovacímu webu. Necháme všechny zůčastněné aby si web uživatelsky vyzkoušeli Představime a proškolíme zodpovědné osoby jak web spravovat a ovládat. Poznamenáme si všechny výsledky plusy a minusy.

Naše finalizace a úpravy

Dle posledních zjištění upravíme webovou stránku a odstraníme veškeré mínusy a zvýrazníme ještě více plusy.

Čtvrtá pracovní schůzka se zákazníkem

Předáme webovou stránku zákazníkovi a informujeme ho o všech změnách a vylepšeních. A také zákazníka informujeme o možnostech další spolupráce např. na vedení následného Marketingu na tomto webu. Ale to je už jiný příběh.

Kontaktujte nás

Pojďme začít konverzaci

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!