Servis


Softwarové opravy

Udržujeme vaše počítače v kondici nejen po softwarové stránce.

top webová stránka

Na internetu je veliké množství návodů jak si svépomocí vyčistit a zrychlit počítač. Ne každý na to má však chuť a čas nebo vybavení. A pro tyto zákazníky je naše služba určena.

Provádíme softwarovou údržbu stolních počítačů a notebooků. Optimalizujeme zavádění operačního systému a zrychlíme chod vašeho zařízení. Pomůžeme vám s instalací a konfigurací nejrůznějšího softwaru. Ochráníme veškerá vaše zařízení nejlepším antivirovým programem.

Mezi nejčastěji prováděné softwarové práce patří

Opravy softwaru
Vyčištění a optimalizace
Instalace softwaru
Přeinstalace operačního systému
Instalace ovladačů
Kontrola rychlosti
čištění počítačů

Odvirování a ochrana

logo eset

Počítač se vám najednou hodně zpomalil ale problém není zjevně patrný? Jde možná o počítačový virus o kterém ani nevíte.

Máte zjevné potíže s viry kdy se vám blokuje užívání počitače? Nemůžete užívat počítač jak jste zvyklí? Nebo máte jiné problémy a podezření na napadení vašeho počítače virem? Nebo vám vyskakují reklamy o které nestojíte?

Nechte si od nás zkontrolovat počítač. Pomužeme vám
Jsme registrovaným partnerem společnosti ESET

Nabízíme vám nejlepší ochranu pro počítače a mobilní telefony na trhu.
Budete-li mít zájem, navštivte nás a domluvíme se.

Fyzické čištění a úpravy vysokých teplot počítačů

Dnes už asi každý ví, že nečistoty v počítačí mají vliv na teplotu a tak i na výkon počítače. Proto před každou softwarovou opravou či přeinstalací přichází úplně první procedura a to fyzické zbavení prachu a nečistot. Také provedeme dezinfekci všech povrchů počítače.

čištění počítačů

V rámci čištění.

Zbavení se prachu a nečistot, vyfoukáni vzduchem a desinfikování všech povrchů

V ohledu snížení teplot.

Teplota se již snížila odtraněním prachu a nečistot z počítače. Kontrola ventilátorů a proudění vzduchu je následný krok a finálně se provede výměna teplovodivé pasty procesoru.
čištění počítačů

Jak dlouho trvá nechat si u nás počítač vyčistit?

Hodně záleží na tom v jakém stavu se vaše zařízení nachází. Pokud jde pouze a důkladné vyčistění fyzické ale i softwarové s výměnou pasty je to hotové ještě tentýž den a nebo den druhý. Pokud si necháte vyčistit počítač dvakrát do roka je to levnější ale také rychlejší.

Věrným zákazníkům vycházíme vstříc

Prevence je důležitá a dlouhodobé zanedbání vše jen prodlužuje a prodražuje. Zákazníci kteří dochazejí v pravidelných intervalech mají výrazné věrnostní slevy, protože čistění a údržba nezabere tolik času.