Služby


Digitální marketing

Nástroje a poznatky které jsou vedeny tak, aby přinášely výsledky.

Online marketing
Obchodníci si podávaji ruce na spolupráci

Japet studio je více než agentura pro digitální marketing,

JSME VAŠÍM OBCHODNÍM PARTNEREM.

Věříme v budování partnerství, nikoli v získávání klientů. Všechno, co děláme, vychází především z pohledu vlastníka firmy a k vaší firmě přistupujeme jako k vlastní. Jsme transparentní ohledně našich metod, našich cen a našich dodávek.
Získáte klid, protože se ohlédneme i dozadu, abychom udělali cokoli, co je potřeba k rozvoji vašeho podnikání.

Hledáte růst nebo efektivitu řízenou daty? Od strategie po realizaci jsme vaším partnerem v digitální transformaci prodeje, marketingu a zkušeností zákazníků.

Naše služby kreativního digitálního marketingu zahrnují:

Poradenství v oblasti digitálního marketingu

Digitální marketing se neustále vyvíjí a může být velmi matoucí. Pro dosažení maximální návratnosti vašich investic je zásadní mít ostrou, vytříděnou a obchodně sladěnou strategii.

Sestavili jsme správnou strategii, základní úroveň, metriky, znalosti, techniky a postřehy vhodné pro vaše podnikání a odvětví.

obchodnice si dělá poznámky do bloku
Soustředíme se především na výsledky organického vyhledávání avšak placené marketingové strategie nezavrhujeme, pouze to není naší prioritou. Proto je náš marketing přizpůsoben tak aby jsme dosahovali výsledků a přitom efektivně hospodařili s finančními prostředky klienta. Pro marketing používáme aktuálně nejvýhodnější metody které vedou k výsledkům
pohled se shora na tým lidí při práci

Optimalizace založená na datech (snížení plýtvání výdaji na digitální média)

Analýza dat

Poskytuje vašemu podnikání užitečný pohled na váš web a pomáhá vám vidět, jak uživatelé na vašem webu interagují, a také to, jak vaši konkurenti přistupují k online marketingu.
Zjistěte víc o Analýze dat

Search engine optimization

Každá spolupráce začíná rozsáhlým SEO auditem - rozsáhlou analýzou aktuálního stavu používaných webových aktivit klienta.
Chcete vědět víc o SEO

Marketing obsahu

Obsahový Marketing je nejsilnější marketingový nástroj. Lidé nakupují od těch, kterým důvěřují a od těch které respektují . Obsahový marketing vytváří důvěru zákazníků. Pomůžeme vám sestavit strategii pro obsahový marketing a provést ji.


hologram grafů nad mobilem, ikona

Začínáme se strategií.


Práce na definování našich cílů je pouze první částí skládačky. Abychom skutečně pohnuli skálou, ponoříme se hlouběji, abychom porozuměli vašemu publiku a konkurenční výhodě. Naši odborníci na digitální marketing vám mohou pomoci rozvíjet osobnosti, analyzovat váš aktuální stav webových stránek, provádět konkurenční analýzu a ještě mnohem více. Tím je zajištěno, že každá naše taktika je v souladu s vítěznou strategií.
Na stole leží vytisklé výsledky analýzy a tým se radí

na stole je papir s grafem a okolo je lupa a brýle s tužkou
ikona obálky a okolo zlatá šipka

Email marketing


E-mailový marketing přináší nejvyšší návratnost investic ze všech médií digitálního marketingu, pokud je provedeno správně. Zaujme vaše publikum a přivede je, když vaši nabídku potřebují. Pomůžeme vám přesně naplánovat a provést váš e-mailový marketingový kalendář.

3D ikona kreslené webové stránky

Microsites a vstupní stránky


K provozování kampaní potřebujete kvalitní vstupní stránky a mini weby. Pomůžeme vám s vytvářením takových vysoce konvertorních doplňků kampaní, které přilákají do vašeho podnikání více zákazníků.

Koneckonců, vytváření zaměřeného obsahu pro web což microsites určitě jsou, je dnes nejvyhledávanější praxí. Výborný nástroj jak zaujmout publikum, ve vysoce konkurenčním světě online marketingu.

Reaklmní mikro weby

tým branding
brand

Budování obchodní značky


Budeme s vámi spolupracovat na vývoji, umístění a správě vaší značky a na kontrole toho, jak chcete, aby její image vnímalo vaše cílové publikum. Pomůžeme vám propojit vizuální image a poselství vaší značky s lidskými emocemi, ve správný čas a na správném místě, čímž zajistíme optimální zákaznickou zkušenost a dlouhodobý úspěch vaší značky. Srdcem každé designové aplikace , ať už jde o web, kampaň nebo samostatnou brožuru letáku, je identita vaší značky.
Chcete vědět víc o
Jednotný firemní styl

mediální síť

Marketing sociálních médií


Sociální média jsou efektivní a efektivní médium k interaktivnímu zapojení cílených uživatelů. Také slouží k šíření vaší značky a marketingových sdělení napříč všemi vybranými a vhodnými sociálními medii. Vyžaduje pečlivé plánování, zasílání zpráv a používání správných technologií. Děláme to pro vás.
analýza sociálních medií