Služby
Digitální Marketing
Nástroje a postupy které používáme, zviditelní vaší prezentaci a pozici nejen na trhu.
Zjistíme aktuální stav co použiváte a co nepoužíváte.
Provedeme průzkumy Trhu a zjistíme jak si na něm vaše obchodní značka stojí.
Vytvoříme plán a stanovíme si cíle kterých chceme dosáhnout a podle toho zvolíme strategii, jak toho dosáhnout.
Začneme realizovat Tvořit, Analyzovat výsledky a upravovat

V klidu se věnujte svému podnikání, Marketing nechte na nás.

Investice do marketingu

Vždy vaše investice hodnotíme z ekonomického pohledu, ale i s použitím selského rozumu. Pracujeme tak, aby se vám vaše investice do Digitálního marketingu nejen vyplatila ale i vrátila. Pracujeme tak jako by vaše investice a finanční prostředky byli naše.

Proč se svěřit nám?

Jsme nejen profesionálové ale také nadšenci do naší práce a naše práce je nám také zábavou. Je nám potěšením budovat vaší značku a zviditelňovat ji ve světě internetu. Z každého viditelného pokroku máme obrovskou radost a to nás žene stále kupředu. Baví nás se o někoho starat a pomáhat mu růst. Neustále se zdokonalujeme a učíme se.

Marketingová strategie

Cesta k vrcholu pro vaší aplikaci a obchodní značku

Vypracování marketingové strategie je zásadní pro každé podnikání. Bez toho to bude vaše snaha přilákat zákazníky pravděpodobně náhodná a neefektivní. Marketingová strategie se zaměřuje na to, čeho chcete dosáhnout pro své obchodní a marketingové úsilí.

Co pro vás uděláme?

Zvolíme tu nejlepší možnou strategii přímo pro vás a zaměříme se na to, aby vaše produkty a služby vyhovovaly potřebám zákazníkům a rozvíjely s nimi dlouhodobé a ziskové vztahy. Budeme to sledovat a reagovat na změny chování vašich zákazníků.

Můžeme vám pomoci identifikovat celé nové trhy, na které můžete úspěšně zacílit.

Uděláme vše pro to, aby jsme pomocí marketingové strategie identifikovali a poté sdělili výhody vaší obchodní nabídky cílovému trhu.

Jakmile vytvoříme a implementujeme zvolenou strategii, sledujeme její účinnost a provedeme úpravy potřebné k udržení jejího úspěchu.

Nejznámější marketingové nástroje pro digitální prezentace

Nástrojů jak dělat marketing je mnoho zde jsou ty nejzákladnější které poskytujeme

SEO (Optimalizace pro vyhledavače)

Optimalizujeme nejen weby které vytváříme ale i ty které již máte. Ačkoli je SEO technické, nejedná se o přesnou vědu, a trvá dlouho, než se zobrazí výsledky (kdokoli, kdo vám řekne jinak, tak vám lže). Výsledkem je důvěra v SEO partnera.

Email Marketing

Zasílání vyžádaných Emailů, Novinkových letáků (Newstelerů). Když se to dělá správně velice účinný nástroj a oproti klasické reklamně je mnohem nejlevnější. Vysoká návratnost vložených investic.

Marketing na sociálních sítí

Nejen budování vaší fanouškovské základny.

PPC Kampaně (Platba za kliknutí, anglicky pay-per-click)

Mezi nejznámější patří GoogleAds, Sklik, Facebook Apod.

Pracovat na marketingu pro vás, nás neskutečně baví.

Ale bez důvěry se nikdy nikam nedostaneme .

Monitorujeme a Analyzujeme

Musíme vědět co se děje na webu či Eshopu

Jako analytický nástroj používáme Google Analytics. Slouží ke sledování návštěvnosti a chování zákazníků na vašem webu. Google analytics je nejpopulárnější nástroj pro webovou analytiku.

Sledujeme trendy a stále se zdokonalujeme a učíme přímo od Google. Ale i od různých kolegů a porovnáváme trendy a sledujeme vývoj. To je hodně potřeba pro udržení se v oboru.

Kam se podívat dál ?

Kontaktujte nás

Pojďme začít konverzaci

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme!