Služby
Stavíme obchodní značky, navrhujeme webové aplikace a k tomu přidáváme další nezbytné služby pro vás

Webové stránky

Tvorba webových stránek na míru každému zákaznikovi. Které nejen krásně vypadají, ale zejména slouží našemu zákazníkovi tak, že mu ulehčují práci nebo vydělávají penize zkrátka jsou funkční a užitečné a to je pro nás prioritou.

Při naší tvorbě využíváme moderní technologie tak aby dané řešení bylo vhodné pro našeho zákazníka či partnera.

Dnes už 80% lidí nenavštěvuje stránky pouze přes počítač ale i z mobilu či na elektronice různých parametrů. A proto je pro nás také důležité tvořit použitelný a funkční design stránek z ohledem na ruzná zobrazovací media. Tomuto se říká responsivni design.

Digitální Marketing

Vytváříme Webové stránky a nabízíme kompletní služby takže i Digitální Marketing. Je to nedílná a velice důležitá součást pro všechny kteří podnikají na internetu nebo prostřednictvím internetu chtějí získat zákazníky. Důvodu proč, je mnoho a zrovna tak postupů a nástrojů které se v marketingu používají a vymýšlí.

A protože marketing neni stereotyp tak nás to velice baví. Máme radost když můžeme nejen pomoci zviditelnit jakoukoliv obchodní značku ale i usnadňovat práci našim zákazníkům. A v neposlední řadě je důležité přinášet zisky a návratnost investic prostřednictvím marketingu pro naše zákazníky.

IT Outsourcing

Nabízíme IT Outsourcingové služby a co že to vlastně je? Definice říká, že je to dohoda, ve které jedna společnost najímá jinou společnost. Tato společnost pak odpovídá za plánovanou nebo existující činnost, která je nebo by mohla být prováděna interně, a někdy zahrnuje převod zaměstnanců a aktiv z jedné firmy do druhé

Nabízíme, že se budeme starat o zákazníkovo potřeby v oblasti IT tak, že nepozná že nejsme jeho vlastní zaměstnanci. Předvídáme dopředu a tak hodně záležitostí zařídíme ještě dříve než by mohlo dojít k nějakým problémům.

Potřebujete se například vybavit IT technologií a nevíte co je na trhu to nejlepší nebo pro vás nejvhodnější? Najměte si nás a mi se o to postaráme. Nebo vám můžeme vést Marketing či aktualizovat weby. Portfolio služeb naleznete na stránkách o Outsourcingu

Corporate identity

Firemní identita anglicky Corporate identity je soubor prvků které tvoří nejen ucelený vizuální styl navenek ale i uvnitř jakékoliv firmy nebo společnosti. Ve firemní identitě najdete etické kodexy, vnitrofiremní kulturu, marketingovou komunikaci i pravidla pro jednotný vizuální styl.

S velkým potěšením vám vytvoříme váš grafický styl a zvýrazníme nejen image ale také vás naučíme to používat. Žádný projekt není dost malý a každý je pro nás výzvou.