Naše služby
Stavíme obchodní značky, navrhujeme webové aplikace a k tomu přidáváme další nezbytné služby pro vás
IT služby
Nabízíme širokou škálu profesionálních služeb a řešení na míru. Od designu a grafiky po webové stránky také digitální marketing a ještě mnohem víc. Prozkoumejte všechny naše služby a dovednosti!
žena pracuje na počítači

Webové stránky

Tvorba webových stránek na míru každému zákaznikovi. Které nejen krásně vypadají, ale zejména slouží našemu zákazníkovi tak, že mu ulehčují práci nebo vydělávají penize zkrátka jsou funkční a užitečné a to je pro nás prioritou.

Dnes už 80% lidí nenavštěvuje stránky pouze přes počítač ale i z mobilu či na elektronice různých parametrů. A proto je pro nás také důležité tvořit použitelný a funkční design stránek z ohledem na ruzná zobrazovací media. Tomuto se říká responsivni design.
Tvorba a vývoj webu
Bezpečnost na webu
Redesign
Moderní technologie

Digitální Marketing

Nedílná a velice důležitá součást pro všechny kteří podnikají na internetu nebo prostřednictvím internetu chtějí získat zákazníky. A protože marketing neni stereotyp tak nás to velice baví. Máme radost když můžeme nejen pomoci zviditelnit jakoukoliv obchodní značku ale i usnadňovat práci našim zákazníkům. A v neposlední řadě je důležité přinášet zisky a návratnost investic prostřednictvím marketingu pro naše zákazníky.

Analýza dat
Budování značky
Obsahový marketing
Optimalizace pro vyhledavače
Marketingové strategie
Marketing sociálních sítí
ruce píšou na klávesnici
průhledný hologram

Grafika a design

Široké portfolio grafických prací. Od designu webových stránek po Letáky, vizitky, brožury, katalogy ale také infografika firem a v neposlední řadě také grafiky obalů a design různého zboží

Grafický design a ilustrace
Značka a firemní design
Digitální vizuální dosah
Vizualizace informací
UI/UX návrhy
Zboží

Corporate identity

Firemní identita anglicky Corporate identity je soubor prvků které tvoří nejen ucelený vizuální styl navenek ale i uvnitř jakékoliv firmy nebo společnosti. Ve firemní identitě najdete etické kodexy, vnitrofiremní kulturu, marketingovou komunikaci i pravidla pro jednotný vizuální styl. S velkým potěšením vám vytvoříme váš grafický styl a zvýrazníme nejen image ale také vás naučíme to používat.
Grafický manuál
Manuál značky
Ochranná známka
Jednotný styl
firemní tiskoviny